Stroje pielęgniarki medycznej naprawdę się zmieniły od czasów sztywnych białych sukienek i czepków. Dziś chodzi o wygodę fartuch medyczny jest uniformem pielęgniarskim dla prawie wszystkich pielęgniarek. I nietrudno zrozumieć, dlaczego są tak popularne. Ładnie wyglądają i są łatwe w pielęgnacji, a poziom komfortu jest nie do pobicia. Jednak w ostatnich latach pojawia się coś nowego – modne fartuchy medyczne.

W ten nurt wpisuje się Fartuch medyczny damski od Doctor Queen. Fartuchy te są pożądane ze względu na ich piękny wygląd i niesamowite dopasowanie. Firma tworzy fartuchy dla pracowników służby zdrowia, w tym fartuchy laboratoryjne dla lekarzy. Poza fartuchami oferuje bluzki i spodnie medyczne damskie. Nie pomyślałbyś, mając strój tak prosty jak fartuch szpitalny, że byłoby dużo miejsca na innowacje i piękny styl, ale Doctor Queen pokazuje nam, że w tej branży można dużo zrobić.

Oto przykład jak dawniej wyglądały fartuchy medyczne.
Oto przykład jak dawniej wyglądały fartuchy medyczne.

Medyczne fartuchy są niezwykle wygodne, a pielęgniarki naprawdę lubią. Pielęgniarstwo jest bardzo aktywnym zawodem, szczególnie w szybkim środowisku izby przyjęć, i ważne jest, aby ich medyczne mundury pielęgniarskie były wygodne i nie krępowały ruchów.  Lekki materiał, z którego wykonane są fartuchy szpitalne, przyczynia się do ich komfortu. Szerokie szyjki i tkaniny używane do produkcji szpitalnych ubrań mają kluczowe znaczenie w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób. Fartuchy są tak miękkie jak bawełna i łatwe do czyszczenia. Takie same luźne serwety można uzyskać również z tymi materiałami. Wszystkie te materiały świetnie sprawdzają się w miesiącach letnich. Pielęgniarki, które pracują w niższych temperaturach, mogą czuć się bardziej komfortowo, mając pod fartuchem podkoszulek z długimi rękawami. Należy jednak pamiętać, że podkoszulki, zwłaszcza te z rękawami wychodzącymi poza rękawy fartucha, mogą nie być tak higieniczne i mogą nie być zalecane w miejscach, w których pielęgniarki często mają kontakt z krwią.

 

Fartuchy

Na początku fartuchy były tylko dużymi kwadratami materiału i nie było podziału na fartuchy męskie i damskie. Firma, dostarczyła nam damskie fartuchy, czy w przyszłości będzie również oferta dla mężczyzn? Zobaczymy.

 

Wytrzymałość

Szpitale należy czyścić bardzo silnymi detergentami. Są znacznie silniejsze niż te, których używamy w naszych domach. Ten agresywny detergent dość szybko rozkłada włókna w szpitalnym szorowaniu. Kupowanie dobrze wykonanych, wysokiej jakości peelingów zapewni ich znacznie dłuższą trwałość. Wiele pielęgniarek niesłusznie uważa, że ​​tylko pielęgniarki, które pracują na ostrym dyżurze i innych miejscach, gdzie ich peelingi są przesiąknięte krwią, muszą martwić się o mycie ich silnymi detergentami.

Post Author: ekodieta

Dietetyk, pasjonata zdrowego stylu życia.

Related Posts More From Author

Przepisy na zdrowe soki

Witajcie drodzy czytelnicy! Jesteśmy tutaj, aby przedstawić Wam najlepsze przepisy

ćwiczenia

Wpływ zdrowia ja jakość pracy

Zdrowie ma ogromny wpływ na jakość pracy. Oto kilka sposobów,

Pięć sposobów, w jakie biostatystyka zmienia zdrowie publiczne

Pandemia z pewnością spowoduje rozległe zniszczenia. Wpływa na życie milionów ludzi

5 przepisów na świeżo wyciskane soki

Świeżo wyciskane soki to doskonały sposób na dostarczenie organizmowi witamin

Catering dietetyczny

Fitness catering już od kilku lat dostarcza swoim klientom nie

Co to jest sok NFC

Sok NFC to skrót od „Not From Concentrate” co w