Stroje pielęgniarki medycznej naprawdę się zmieniły od czasów sztywnych białych sukienek i czepków. Dziś chodzi o wygodę fartuch medyczny jest uniformem pielęgniarskim dla prawie wszystkich pielęgniarek. I nietrudno zrozumieć, dlaczego są tak popularne. Ładnie wyglądają i są łatwe w pielęgnacji, a poziom komfortu jest nie do pobicia. Jednak w ostatnich latach pojawia się coś nowego – modne fartuchy medyczne.

W ten nurt wpisuje się Fartuch medyczny damski od Doctor Queen. Fartuchy te są pożądane ze względu na ich piękny wygląd i niesamowite dopasowanie. Firma tworzy fartuchy dla pracowników służby zdrowia, w tym fartuchy laboratoryjne dla lekarzy. Poza fartuchami oferuje bluzki i spodnie medyczne damskie. Nie pomyślałbyś, mając strój tak prosty jak fartuch szpitalny, że byłoby dużo miejsca na innowacje i piękny styl, ale Doctor Queen pokazuje nam, że w tej branży można dużo zrobić.

Oto przykład jak dawniej wyglądały fartuchy medyczne.
Oto przykład jak dawniej wyglądały fartuchy medyczne.

Medyczne fartuchy są niezwykle wygodne, a pielęgniarki naprawdę lubią. Pielęgniarstwo jest bardzo aktywnym zawodem, szczególnie w szybkim środowisku izby przyjęć, i ważne jest, aby ich medyczne mundury pielęgniarskie były wygodne i nie krępowały ruchów.  Lekki materiał, z którego wykonane są fartuchy szpitalne, przyczynia się do ich komfortu. Szerokie szyjki i tkaniny używane do produkcji szpitalnych ubrań mają kluczowe znaczenie w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób. Fartuchy są tak miękkie jak bawełna i łatwe do czyszczenia. Takie same luźne serwety można uzyskać również z tymi materiałami. Wszystkie te materiały świetnie sprawdzają się w miesiącach letnich. Pielęgniarki, które pracują w niższych temperaturach, mogą czuć się bardziej komfortowo, mając pod fartuchem podkoszulek z długimi rękawami. Należy jednak pamiętać, że podkoszulki, zwłaszcza te z rękawami wychodzącymi poza rękawy fartucha, mogą nie być tak higieniczne i mogą nie być zalecane w miejscach, w których pielęgniarki często mają kontakt z krwią.

 

Fartuchy

Na początku fartuchy były tylko dużymi kwadratami materiału i nie było podziału na fartuchy męskie i damskie. Firma, dostarczyła nam damskie fartuchy, czy w przyszłości będzie również oferta dla mężczyzn? Zobaczymy.

 

Wytrzymałość

Szpitale należy czyścić bardzo silnymi detergentami. Są znacznie silniejsze niż te, których używamy w naszych domach. Ten agresywny detergent dość szybko rozkłada włókna w szpitalnym szorowaniu. Kupowanie dobrze wykonanych, wysokiej jakości peelingów zapewni ich znacznie dłuższą trwałość. Wiele pielęgniarek niesłusznie uważa, że ​​tylko pielęgniarki, które pracują na ostrym dyżurze i innych miejscach, gdzie ich peelingi są przesiąknięte krwią, muszą martwić się o mycie ich silnymi detergentami.

Post Author: ekodieta

Dietetyk, pasjonata zdrowego stylu życia.

Related Posts More From Author

Psychoterapia poznawcza

Niektórzy mają pewne problemy, z którymi osobiście nie mogą sobie

Święta a odchudzanie

Za trochę ponad miesiąc będzie wigilia. Czas spotkań, rozmów przy

Jaki wpływ na zdrowie ma jazda na rowerze?

Żyjemy szybko, z każdej strony atakują nas nowoczesne technologie dostarczające

Zespół cieśni nadgarstka – przyczyny i leczenie

Zespół cieśni nadgarstka to jedno z najczęstszych neuropatii obwodowych kończyny

Czy można wyleczyć dyskopatię?

Problemy z kręgosłupem obniżają jakość życia i choć zaczynają się

Niedoczynność tarczycy – jak schudnąć przy tej chorobie?

Wchodzisz na wagę… znów to samo. Zamiast wymarzonych efektów, kilogramy